• Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16D-32GISB (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Symbol: F4-3000C16D-32GISB
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.068 kg
Specyfikacja
Przeznaczenie PC/serwer
Prędkość zegara pamięci 3000 MHz
Opóźnienie CAS 18
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Profil SPD Tak
Napięcie SPD 1.2 V
Typ pamięci RAM DDR4
Pamięć RAM 32 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Wysokość produktu 31,2 mm
Szerokość 160mm
Długość 5mm
Wysokość 142mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.