Pamięć G.SKILL Aegis F3-1333C9D-16GIS (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol:
F3-1333C9D-16GIS
363.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.07 kg |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 1333 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 145mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.