• Pamięć G.SKILL Aegis F3-1333C9D-16GIS (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol: F3-1333C9D-16GIS
363.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.07 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 16 GB
Opóźnienie CAS 9
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci 1333 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Napięcie pamięci 1.5 V
Typ pamięci RAM DDR3
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.