• Pamięć DDR5 Corsair Vengeance 192GB (4x48GB) 5200MHz CL38 (CMK192GX5M4B5200C38)
Symbol: CMK192GX5M4B5200C38
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 0.2 kg
EAN 840006666752
Zostaw telefon
Specyfikacja
Typ pamięci RAM DDR5
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Pamięć RAM 192 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 5200 MHz
Przeznaczenie PC
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie pamięci 1.25 V
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 3.0
Profil SPD Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 4 x 48 GB
Opóźnienie CAS 38
Podświetlenie Nie
Rodzaj opakowania Pudełko
Szerokość 157mm
Długość 22mm
Wysokość 94mm