Pamięć DDR5 Corsair Vengeance 192GB (4x48GB) 5200MHz CL38 (CMK192GX5M4B5200C38)
Symbol:
CMK192GX5M4B5200C38
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 0.2 kg |
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 192 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 48 GB |
| Opóźnienie CAS | 38 |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 157mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 94mm |