• Obudowa Chieftec Compact IX-03B-85W (Mini ITX; kolor czarny)
Symbol: IX-03B-85W
Gwarancja 24 miesięcy
271.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 2.19 kg
Specyfikacja
Diody LED Tak
Boczne okno Nie
Kolor produktu Czarny
Wbudowane głośniki Nie
Obsługiwany typ płyty głównej Mini-ITX
Ilość zatok 2,5 " 1
Ilość zatok 3.5" 1
Liczba wewnętrznych zatok 3,5" 1
Przeznaczenie Dom/Biuro
Układ ITX-Tower
Model PC
Wysokość produktu 197 mm
Grubość materiału 0,6 mm
Szerokość produktu 63 mm
Głębokość produktu 220 mm
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 2.5
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5"
Zasilanie 85 W
Zasilacz dołączony Tak
Szerokość 380mm
Długość 150mm
Wysokość 260mm
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,