• OBUDOWA DeepCool CH360 DIGITAL (R-CH360-BKAPE3D-G-1)
Symbol: R-CH360-BKAPE3D-G-1
Gwarancja 24 miesięcy
283.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 7.35 kg
Specyfikacja
Boczne okno Tak
Obsługiwany typ płyty głównej micro ATX
Obsługiwany typ płyty głównej Mini-ITX
Przeznaczenie Gaming
Materiały ABS
Materiały SPCC
Materiały Szkło hartowane
Podświetlenie Tak
Układ Micro Tower
Maksymalna długość kart graficznych 32 cm
Kolor produktu Czarny
Liczba slotów rozszerzeń 4
Maksymalna długość PSU 16 cm
Maksymalna wysokość chłodzenia procesora 16,5 cm
Model PC
Ilość zatok 2,5 " 3
Lokalizacja oświetlenia Wentylator obudowy
Ilość zatok 3.5" 2
Kolor podświetlenia Wielokolorowy
Panel(e) ze szkła hartowanego Tak
Waga produktu 6 kg
Wysokość produktu 431 mm
Głębokość produktu 428 mm
Szerokość produktu 215 mm
Wbudowany wyświetlacz Tak
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 3.5"
Obsługiwane rozmiary dysków twardych 2.5
Ilość portów USB typu C 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 1
Obsługiwana średnica wentylatorów przednich 120
Obsługiwana średnica wentylatorów przednich 140 mm
Maksymalna ilość wentylatorów tylnych 1
Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych 120
Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych 140
Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych 240
Zainstalowane wentylatory przednie 2x 140 mm
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 280
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 360 mm
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 120
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 240
Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich 140
Maksymalna ilość wentylatorów górnych 2
Maksymalna ilość wentylatorów przednich 3
Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych 120 mm
Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych 120 mm
Zainstalowane wentylatory tylne 1x 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów górnych 120 mm
Obsługiwana średnica wentylatorów górnych 140 mm
Lokalizacja zasilania Dolne
Obsługiwany typ zasilaczy ATX
Zasilacz dołączony Nie
Szerokość 485mm
Długość 512mm
Wysokość 293mm