• Mysz Lenovo 400 Wireless Mouse GY50R91293 (optyczna; 1200 DPI; kolor czarny
Symbol: GY50R91293
Gwarancja 12 miesięcy
51.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.122 kg
Specyfikacja
Układ Oburęczny
Kolor produktu Czarny
Typ obsługiwanych baterii AA
Liczba obsługiwanych baterii 1
Źródło zasilania Baterie
Waga produktu 65 g
Szerokość produktu 63 mm
Wysokość produktu 37 mm
Głębokość produktu 106 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 95%
Waga wraz z opakowaniem 150 g
Wysokość opakowania 33 mm
Ilość sztuk 1
Szerokość opakowania 120 mm
Typ odbiornika Odbiornik nano
Interfejs odbiornika bezprzewodowego USB Typu-A
Odbiornik dołączony Tak
Liczba przycisków 3
Liczba kółek przewijania myszy 1
Technologia wykrywania ruchu Optyczny
Rodzaj przycisków Wciskane przyciski
Pasmo częstotliwości 2.4 GHz
Rozdzielczość ruchu 1200 DPI
Typ przewijania (scroll type) Koło
Trwałość przycisków (milion kliknięć) 8
Przeznaczenie Biuro
Interfejs urządzenia RF Wireless
Szerokość 113mm
Długość 50mm
Wysokość 144mm