• Monitor interaktywny Dahua LCH75-MC410-B-S2 75" 4K (Android 14.0)
Symbol: LCH75-MC410-B-S2
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 6939554984518
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Rozmiar monitora: 75 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Czas reakcji matrycy: 8.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1200 :1
Kąt widzenia: 178 stopni
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Rozdzielczość: 3840 x 2160
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Format obrazu: 16:9
Technologia dotykowa: Podczerwień
Ilość punktów dotyku: Do 40
Wymiary zewnętrzne (mm): 1707,6 x 1038,5 x 115,7
Waga netto (kg): 50.000
Waga brutto (kg): 58.40
Wymiary opakowania (mm): 1875 x 1177 x 227
Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Montaż VESA: 600 x 400
Wbudowane głośniki: 2 x 15W
Złącza wyjścia: Audio Out
Rodzaj szkła: 3.2 mm Anti-dazzle tempered glass
Dopuszczalna temperatura pracy: 0 °C do +40 °C
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -20°C do +60°C
Żywotność (godz.): 50000
Obsługiwane systemy operacyjne: Android 14
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Procesor: Czterordzeniowy Cortex-A55, Częstotliwość CPU: 1,9 GHz, Pamięć RAM: 8 GB, Pamięć wewnętrzna (ROM): 64 GB, Kontrast: IPS: 1200:1 (typowy), Układ graficzny (GPU): ARM Mali-G52 MP2 (2EE), Proporcje obrazu: 16:9, Podświetlenie: LED, Kamera (Android): Photo: 48 MP; Video: 4 MP, Kamera (Windows): Photo: 4 MP; Video: 4 MP, Wi-Fi: Station: 802.11b/g/n/a/ac/ax AP: 802.11b/g/n/a/ac/ax, Bluetooth: BR/EDR/BLE, BT5.2, Pobór mocy: 141,5 W (typowy), 270 W (maksymalny)
Gwarancja producenta [mies.]: 60
Rozdzielczość:
3840 x 2160
Kąt widzenia:
178 stopni
Format obrazu:
16:9
Zasilanie:
100-240 VAC, 50/60 Hz (2)
Wymiary zewnętrzne (mm):
1707,6 x 1038,5 x 115,7
Waga netto (kg):
50.000
Waga brutto (kg):
58.40
Zawartość opakowania:
Montaż VESA:
600 x 400
Wbudowane głośniki:
2 x 15W
Obsługiwane systemy operacyjne:
Android 14
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Kontrast statyczny:
Czas reakcji matrycy:
8.000 ms
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Rozmiar monitora:
75 cali
Technologia dotykowa:
Podczerwień
Wymiary opakowania (mm):
1875 x 1177 x 227
Złącza wejścia:
HDMI x2, Micro USB, RJ-45, USB 2.0 (typ A) x2, USB 3.0 (typ A), USB Touch, USB Type-C
Złącza wyjścia:
Audio Out
Dopuszczalna temperatura pracy:
0 °C do +40 °C
Żywotność (godz.):
Ilość punktów dotyku:
Do 40
Rodzaj szkła:
3.2 mm Anti-dazzle tempered glass
Dopuszczalna temperatura przechowywania:
-20°C do +60°C