• Monitor Philips 49" 49M2C8900/00 2xHDMI DP 5xUSB 3.0 USB-C głośniki 4x7,5W
Symbol: 49M2C8900/00
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 8712581801663
Zostaw telefon
Rodzina: M-Line
Przekątna ekranu: 49.00 cali
Typ matrycy: OLED (Organic Light Emitting Diode)
Format obrazu: 32:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 0.030 ms
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Rozdzielczość maksymalna: 5120 x 1440
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 240 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Tak
Normy spełniane przez monitor: RoHS, CB, CE, FCC-B, ICES-003, TUV-Bauart
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, USB Type-C, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down)
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Wbudowane głośniki: 4 x 7,5W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 99% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 163.35 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Klasa energetyczna: G
Wbudowany zasilacz: Tak
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 1195 x 544 x 359
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 1195 x 369 x 181
Waga z podstawą (kg): 13.96
Waga bez podstawy (kg): 10.82
Informacje dodatkowe: Zakrzywienie: 1800R, Podświetlenie Ambiglow, DisplayHDR True Black 400, Wielofunkcyjne złącze USB-C, Power Delivery 90 W, VESA ClearMR 13000, Przełącznik KVM, blokada Kensington
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu:
49.00 cali
Format obrazu:
32:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, DisplayPort, USB, USB-C, zasilający), pilot, wspornik VESA
Klasa energetyczna:
G
Regulacja wysokości:
Tak - 120mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +15°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
4 x 7,5W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
M-line
Jasność matrycy:
250 cd/m2
Typ matrycy:
OLED (Organic Light Emitting Diode)
Rozdzielczość maksymalna:
5120 x 1440
Touch:
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-20° / +20°
Czas reakcji matrycy:
0.030 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 up, 4 down), USB Type-C
Pobór energii (podczas pracy):
163.35 W
Waga z podstawą (kg):
13.96
Waga bez podstawy (kg):
Normy spełniane przez monitor:
CB, CE, FCC-B, ICES-003, RoHS, TUV-Bauart
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
1195 x 544 x 359
Wielkość plamki:
0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (10-bitowy)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Nie
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
1195 x 369 x 181
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
99% (DCI-P3)