• Monitor Philips 49" 49B2U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W
Symbol: 49B2U6900CH/00
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 8712581802554
Zostaw telefon
Przekątna ekranu:
49.00 cali
Format obrazu:
32:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, DP, USB-C/A 1.2m)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
F
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +15°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
B-Line
Jasność matrycy:
450 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
5120 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Dodatki multimedialne:
Kamera 5MPix
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-30° / +30°
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
Pobór energii (podczas pracy):
48.10 W
Waga z podstawą (kg):
15.21
Waga bez podstawy (kg):
Normy spełniane przez monitor:
Energy Star 8.0, EPEAT, TCO, VESA DisplayHDR 400
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
1193 x 583 x 268
Wielkość plamki:
0.232 mm