• Monitor Philips 34" 34M2C5501A/00 VA 1440p 180Hz 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
Symbol: 34M2C5501A/00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 8721038002225
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu:
34.00 cali
Format obrazu:
21:9
Wyposażenie dodatkowe:
Przewód DP, Przewód HDMI, Przewód USB typu upstream, Przewód zasilający
Kolor obudowy:
Biały (White)
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
Evnia
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
3440 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-30° / +30°
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Kensington Lock, USB 3.0 Type-B, USB 3.0 x 3, Wyjscie słuchawkowe
Obsługa FreeSync:
Pobór energii (podczas pracy):
47.80 W
Waga z podstawą (kg):
8.61
Waga bez podstawy (kg):
6.68
Normy spełniane przez monitor:
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
808 x 434 x 311
Wielkość plamki:
0.231 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
808 x 369 x 69
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
105% (NTSC), 126% (sRGB), 91% (Adobe RGB), 95% (DCI-P3)