• Monitor Philips 34" 34E1C5600HE/00 HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki 5Wx2
Symbol: 34E1C5600HE/00
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 8712581783464
Zostaw telefon
Baza SCIP: Nie
Czas reakcji matrycy: 4.0 ms
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymal: 100 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-100 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego: 30-160 kHz
Dodatki multimedialne: Kamera 5MPix
Format obrazu: 21:9
Głośniki: tak
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Klasa energetyczna: G
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 99,5% (NTSC) 123% (sRGB)
Normy spełniane przez monitor: CB CE CU(EAC) RoHS FCC ICES-003 TUV ISO 9024-307 TUV-Bauart
Obrotowy ekran [pivot]: nie
Obsługa FreeSync: nie
Obsługa G-Sync: nie
Opis ogólny: Philips 34" 34E1C5600HE/00 HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki 5Wx2
Pobór energii (podczas pracy): 57.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: tak
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Rodzina: E-Line
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Technologia podświetlania: WLED
Touch: nie
Typ matrycy: VA
Waga bez podstawy (kg): 7.16
Waga z podstawą (kg): 9.29
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Wbudowany zasilacz: nie
Wielkość plamki: 0.232 mm
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 808 x 381 x 111 mm
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 808 x 557 x 281 mm
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI,USB-C - USB-A/C Y, Przewód zasilający,Dokumentacja użytk
Zakrzywiony ekran: tak
Zgodność z technologią HDCP: tak
Złącza zewn.: DisplayPort HDMI Wyjście audio USB 3.2 x 4 USB Type-C
Przekątna ekranu:
34.00 cali
Format obrazu:
21:9
Głośniki:
Tak
Wyposażenie dodatkowe:
Przewód HDMI,USB-C - USB-A/C Y, Przewód zasilający,Dokumentacja użytkownika
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
G
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Nie
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
E-Line
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
3440 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Dodatki multimedialne:
Kamera
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI, USB 3.2 x 4, USB Type-C, Wyjście audio
Pobór energii (podczas pracy):
57.00 W
Waga z podstawą (kg):
9.29
Waga bez podstawy (kg):
7.16
Normy spełniane przez monitor:
CB, CE, CU(EAC), FCC, ICES-003, ISO 9024-307, RoHS, TUV, TUV-Bauart
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
808 x 557 x 281 mm
Wielkość plamki:
0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
808 x 381 x 111 mm
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
123% (sRGB), 99,5% (NTSC)