• Monitor Philips 34" 34B1U5600CH/00 VA HDMI DP 4xUSB-A 1xUSB-C głośniki 2x5W
Symbol: 34B1U5600CH/00
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 8712581796525
Zostaw telefon
Rodzina: B-Line
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Typ matrycy: VA
Technologia podświetlania: WLED
Format obrazu: 21:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.232 mm
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 3000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 120 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-100 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego: 48-120 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI, Wyjście audio, USB Type-C, USB Type-A x4
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Obsługa FreeSync: Nie
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +25°
Regulacja wysokości: Tak - 180mm
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Montaż VESA: 100 x 100
Pobór energii (podczas pracy): 31.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.30 W
Klasa energetyczna: G
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 807 x 601 x 250 mm
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 807 x 367 x 110 mm
Waga z podstawą (kg): 11.71
Waga bez podstawy (kg): 8.04
Informacje dodatkowe: Kensington lock
Przekątna ekranu:
34.00 cali
Format obrazu:
21:9
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
G
Regulacja wysokości:
Tak - 180mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +25°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
B-Line
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
3440 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI, Kensington Lock, USB Type-A x4, USB Type-C, Wyjście audio
Obsługa FreeSync:
Pobór energii (podczas pracy):
31.00 W
Waga z podstawą (kg):
11.71
Waga bez podstawy (kg):
8.04
Normy spełniane przez monitor:
CB, CE, CU(EAC), FCC-B, ICES-003, RoHS, TUV Ergo, TUV Eye Comfort, TUV-GS
Pobór energii (tryb czuwania):
0.30 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
807 x 601 x 250 mm
Wielkość plamki:
0.232 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
807 x 367 x 110 mm