Monitor Philips 27" Evnia 27M2N5500/00 2xHDMI DP
Symbol:
27M2N5500/00
811.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.15 kg |
| Zostaw telefon |
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: WLED
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1200 :1
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 180
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 230 | DP: 30 ~ 280
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: RoHS, VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, HDMI x 2, DisplayPort
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 125% (sRGB), 108% (NTSC), 106% (Adobe RGB), 93,5% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 29.80 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 519 x 261
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 368 x 60
Waga z podstawą (kg): 5.68
Waga bez podstawy (kg): 3.86
Informacje dodatkowe: Delta E < 2 (sRGB), LowBlue Mode, HDMI 2.0, DP 1.4, HDCP 2.2
Gwarancja producenta: 24
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1200 :1
Zakrzywiony ekran: Nie
Obsługa G-Sync: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Waga z podstawą (kg): 5.68
Waga bez podstawy (kg): 3.86
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, DP, zasilający)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
Nie
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-30° / +30°
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Kensington Lock, Wyjście słuchawkowe
Obsługa G-Sync:
Tak
Obsługa FreeSync:
Pobór energii (podczas pracy):
29.80 W
Waga z podstawą (kg):
5.68
Waga bez podstawy (kg):
3.86
Normy spełniane przez monitor:
AMD FreeSync, RoHS, VESA DisplayHDR 400
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
614 x 519 x 261
Wielkość plamki:
0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
614 x 368 x 60
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
106% (Adobe RGB), 108% (NTSC), 125% (sRGB), 93,5% (DCI-P3)