• Monitor Philips 27" 27M2N3500NL/00 2xHDMI DP
Symbol: 27M2N3500NL/00
686.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 8712581805890
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, DP, zasilający)
Kolor obudowy:
Grafitowy (Graphite)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Kensington Lock, Wyjście optyczne
Pobór energii (podczas pracy):
21.60 W
Waga z podstawą (kg):
4.34
Waga bez podstawy (kg):
3.73
Normy spełniane przez monitor:
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
690 x 463 x 193
Wielkość plamki:
0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (6 bit + FRC)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
615 x 369 x 61
Zgodność z technologią HDCP:
Tak
Nasycenie kolorów:
127% (sRGB), 92% (Adobe RGB), 95% (DCI-P3)