Monitor Philips 27" 27M2C5200W/00 2xHDMI 2xDP 5xUSB
Symbol:
27M2C5200W/00
723.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.15 kg |
| Zostaw telefon |
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: VA
Technologia podświetlania: WLED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Kontrast statyczny: 3000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48 ~ 144 | DP: 48 ~ 240
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 230 | DP: 30 ~ 280
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Tak
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort x 2, Hub USB 3.0 (1 in, 4 out), Wyjście audio, Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -30° / +30°
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 119% (sRGB), 98% (NTSC)
Pobór energii (podczas pracy): 25.90 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 606 x 527 x 230
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 606 x 370 x 108
Waga z podstawą (kg): 6.25
Waga bez podstawy (kg): 5.00
Gwarancja producenta: 36
Typ matrycy: VA
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 400 cd/m2
Kontrast statyczny: 3000 :1
Zakrzywiony ekran: Tak
Obsługa FreeSync: Tak
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Waga z podstawą (kg): 6.25
Waga bez podstawy (kg): 5.00
Gwarancja producenta: 36
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, DP, USB upstream, zasilający)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
Nie
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
400 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-30° / +30°
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Tak
Złącza zewn.:
DisplayPort x 2, HDMI x 2, Hub USB 3.0 (1 in, 4 out), Kensington Lock, Wyjście audio
Obsługa FreeSync:
Pobór energii (podczas pracy):
25.90 W
Waga z podstawą (kg):
6.25
Waga bez podstawy (kg):
5.00
Normy spełniane przez monitor:
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
606 x 527 x 230
Wielkość plamki:
0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
606 x 370 x 108
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
119% (sRGB), 98% (NTSC)