• Monitor Philips 27" 27E1N5600HE/00 HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W
Symbol: 27E1N5600HE/00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 8712581783426
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Cechy: HDMI DP USB-C 3.2
Czas reakcji matrycy: 4.0 ms
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymal: 75 Hz
Częstotliwość odchylania pionowego: 48-75 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego: 30-85 kHz
Format obrazu: 16:9
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Informacje dodatkowe: Display Screen Coating: Anti-Glare, 3H, Haze 25% MPRT: 1 ms SmartContrast: Mega Infinity DCR Picture enhancement: SmartImage game USB-C max. power delivery: Up to 65 W (5V/3A, 9V/3A, 10V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A) Kensington lock MTBF: 50,000 hrs
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Klasa energetyczna: G
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 114,18% (sRGB) 102,02% (NTSC)
Obsługa FreeSync: nie
Obsługa G-Sync: nie
Opis ogólny: Monitor Philips 27" 27E1N5600HE HDMI DP USB-C 3.2 glośniki 2x5W
Pobór energii (podczas pracy): 29.60 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: tak
Regulacja kąta nachylenia (Tilt): -5° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 130mm
Rodzina: E-line
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Technologia podświetlania: WLED
Touch: nie
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Waga bez podstawy (kg): 4.70
Waga z podstawą (kg): 6.57
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Wbudowany zasilacz: tak
Wielkość plamki: 0.233 mm
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 614 x 379 x 52
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614 x 524 x 212
Wyposażenie dodatkowe: Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający
Zakrzywiony ekran: nie
Zgodność z technologią HDCP: nie
Złącza zewn.: HDMI USB 3.2 Type-C Wyjście audio USB 3.2 x 4 DisplayPort
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Przewód HDMI, USB-C to USB-C cable, przewód zasilający
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
G
Regulacja wysokości:
Tak - 130mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
E-Line
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Type-C, USB 3.2 x 4, Wyjście audio
Obsługa G-Sync:
Obsługa FreeSync:
Pobór energii (podczas pracy):
29.60 W
Waga z podstawą (kg):
6.57
Waga bez podstawy (kg):
4.70
Normy spełniane przez monitor:
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
614 x 524 x 212
Wielkość plamki:
0.233 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Tak
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
614 x 379 x 52
Zgodność z technologią HDCP:
Nasycenie kolorów:
102,02% (NTSC), 114,18% (sRGB)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz):
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz):
48 ~ 75 Hz
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz):
30~85 kHz