• Monitor Philips 27" 27E1N1800AE/00 2xHDMI DP głośniki
Symbol: 27E1N1800AE/00
780.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 8712581805777
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, zasilający)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
F
Regulacja wysokości:
Tak - 100mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 2W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
0.030 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Kensington Lock, Wyjście słuchawkowe
Pobór energii (podczas pracy):
27.24 W
Waga z podstawą (kg):
5.69
Waga bez podstawy (kg):
3.92
Normy spełniane przez monitor:
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
613 x 492 x 220
Wielkość plamki:
0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
613 x 365 x 54
Zgodność z technologią HDCP:
Tak
Nasycenie kolorów:
118% (Adobe RGB), 120% (NTSC), 147,5% (sRGB), 98,5% (DCI-P3)