Monitor Philips 27" 27E1N1600AE/00 HDMI 3xUSB głosniki 2x2W
Symbol:
27E1N1600AE/00
814.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.15 kg |
| Zostaw telefon |
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: WLED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1500 :1
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częstotliwość odchylania pionowego: 48~100
Częstotliwość odchylania poziomego: 30~115
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: RoHS, CB, CE Mark, EAC, FCC
Złącza zewn.: HDMI, USB 3.0 x 2, USB Type-C, Wyjście audio, Kensington Lock
Zgodność z technologią HDCP: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 100mm
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Montaż VESA: 100 x 100
Pobór energii (podczas pracy): 25.50 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Klasa energetyczna: E
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający)
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 617 x 483 x 220
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 617 x 357 x 46
Waga z podstawą (kg): 5.75
Waga bez podstawy (kg): 3.97
Informacje dodatkowe: Port USB-C z ładowaniem 65W oraz trybem alternatywnym DP, Low Blue Mode, EasyRead, sRGB, Anti-Glare, Haze 25%, HDR 10, HDMI 1.4, HDCP 1.4
Gwarancja producenta: 24
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.233 mm
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1500 :1
Zakrzywiony ekran: Nie
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Montaż VESA: 100 x 100
Klasa energetyczna: E
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Waga z podstawą (kg): 5.75
Waga bez podstawy (kg): 3.97
Gwarancja producenta: 24
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (HDMI, USB-C na USB-C, zasilający)
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
E
Regulacja wysokości:
Tak - 100mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 2W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440 (QHD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Technologia podświetlania:
WLED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
HDMI, Kensington Lock, USB 3.0 x 2, USB Type-C, Wyjście audio
Pobór energii (podczas pracy):
25.50 W
Waga z podstawą (kg):
5.75
Waga bez podstawy (kg):
3.97
Normy spełniane przez monitor:
CB, CE Mark, EAC, FCC, RoHS
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
617 x 483 x 220
Wielkość plamki:
0.233 mm