• Monitor LG 31,5" 32UR550K-B.AEU VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP głośniki
Symbol: 32UR550K-B.AEU
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 8806096228159
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 31.50 cali
Typ matrycy: VA
Technologia podświetlania: LED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Czas reakcji matrycy: 4.000 ms
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kontrast statyczny: 3000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Tak
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 32.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Klasa energetyczna: F
Wbudowany zasilacz: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 714,3 x 597,1 x 239,3
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 714,3 x 420,1 x 45,7
Waga z podstawą (kg): 7.00
Waga bez podstawy (kg): 5.20
Waga brutto (kg): 12.000
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Pobór mocy (tryb wł.): 31,5W, Pobór mocy (tryb wł.) (ErP): 32W, Wersja DP: 1.4, Wymiary w opakowaniu: 821 x 226 x 507 mm
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Przekątna ekranu:
31.50 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel HDMI
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Waga brutto (kg):
12.000
Klasa energetyczna:
F
Regulacja wysokości:
Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
Tak
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Nie
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
250 cd/m2
Typ matrycy:
VA
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160 (4K UHD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Technologia podświetlania:
LED
Czas reakcji matrycy:
4.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście słuchawkowe
Pobór energii (podczas pracy):
32.00 W
Waga z podstawą (kg):
7.00
Waga bez podstawy (kg):
5.20
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
714,3 x 597,1 x 239,3
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
714,3 x 420,1 x 45,7
Nasycenie kolorów:
90% (DCI-P3)