• Monitor LG 27" UltraFine 27US550-W.AEU IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP
Symbol: 27US550-W.AEU
957.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 8806096253700
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Rodzina: UltraFine
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: LED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.155 mm
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, Wyjście słuchawkowe
Obsługa Adaptive Sync: Tak
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 26.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Nie
Kolor obudowy: Biały (White)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 539,2 x 253,2
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 363,5 x 45,4
Waga z podstawą (kg): 6.80
Waga bez podstawy (kg): 4.20
Waga brutto (kg): 7.300
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Jasność matrycy: (Typ.) 300 nitów (Min.) 240 nitów, DP 1.4, Wymiary opakowania: 690 x 447 x 167 mm, Pobór mocy (tryb wł.) (ErP): 26W, Pobór mocy (tryb wł.): 25W
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel HDMI
Kolor obudowy:
Biały (White)
Waga brutto (kg):
7.300
Regulacja wysokości:
Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
Tak
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowany zasilacz:
Nie
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
UltraFine
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160 (4K UHD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
Technologia podświetlania:
LED
Czas reakcji matrycy:
5.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście słuchawkowe
Pobór energii (podczas pracy):
26.00 W
Waga z podstawą (kg):
6.80
Waga bez podstawy (kg):
4.20
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
613,5 x 539,2 x 253,2
Wielkość plamki:
0.155 mm
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
613,5 x 363,5 x 45,4
Nasycenie kolorów:
90% (DCI-P3)