• Monitor LG 27" UltraFine 27U730A-B.AEU IPS 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP HUB głośniki
Symbol: 27U730A-B.AEU
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostawa na miejsce do klienta 50
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 8806096506806
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Rodzina: UltraFine
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: LED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: UL/cUL, CE
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort, USB Type-A x2, USB Type-C, Wyjście słuchawkowe
Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]: Tak
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: Tak
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Wbudowane głośniki: 2 x 5W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 90% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 19.34 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Kabel USB-C
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 613,5 x 539,2 x 253,2
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,5 x 363,5 x 45,4
Waga z podstawą (kg): 7.70
Waga bez podstawy (kg): 5.10
Waga brutto (kg): 10.400
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Jasność matrycy: (Typ.) 300 nitów (Min.) 240 nitów, DP 1.4, Wymiary opakowania: 694 x 217 x 451 mm, Wielkość plamki: 0.0518(H)*0.1554(V)
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Zasilacz, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Kabel USB-C
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Waga brutto (kg):
10.400
Regulacja wysokości:
Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
Tak
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
2 x 5W
Wbudowany zasilacz:
Nie
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
UltraFine
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
3840 x 2160 (4K UHD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
Technologia podświetlania:
LED
Czas reakcji matrycy:
5.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-A x2, USB Type-C, Wyjście słuchawkowe
Pobór energii (podczas pracy):
19.34 W
Waga z podstawą (kg):
7.70
Waga bez podstawy (kg):
5.10
Normy spełniane przez monitor:
CE, UL/cUL
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
613,5 x 539,2 x 253,2
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
613,5 x 363,5 x 45,4
Nasycenie kolorów:
90% (DCI-P3)