• Monitor Dahua 27" LM27-P301A HDMI DP USB-C
Symbol: LM27-P301A
892.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 6923172580283
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: ELED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Jasność matrycy: 350 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440
Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej: 75 Hz
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Audio Line Out
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +15°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -45° / +45°
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Montaż VESA: 75 x 75
Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 102% (NTSC), 98% (DCI-P3), 92% (Adobe RGB)
Pobór energii (podczas pracy): 38.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,3 x 367 x 57,2
Waga z podstawą (kg): 5.98
Informacje dodatkowe: Zasilanie: AC 100-240V~,50/60Hz,2.0A, USB-C z obsługą Power Delivery 65 W, Temperatura pracy: 0°C-40°C, Wilgotność: 10%-85%
Gwarancja producenta: 36
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Klasa energetyczna:
F
Regulacja wysokości:
Tak - 120mm
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +15°
Montaż VESA:
75 x 75
Wbudowany zasilacz:
Tak
Jasność matrycy:
350 cd/m2
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440
Nie
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-45° / +45°
Czas reakcji matrycy:
5.000 ms
Złącza zewn.:
Audio Line Out, DisplayPort, HDMI, USB Type-C
Pobór energii (podczas pracy):
38.00 W
Waga z podstawą (kg):
5.98
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]:
Tak
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
613,3 x 367 x 57,2
Nasycenie kolorów:
100% (sRGB), 102% (NTSC), 92% (Adobe RGB), 98% (DCI-P3)