• Monitor Dahua 27" LM27-E341A IPS QHD 240Hz 2xHDMI 2xDP
Symbol: LM27-E341A
856.00
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 6939554937781
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching)
Technologia podświetlania: ELED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 300 cd/m2
Kontrast statyczny: 1000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 240
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: CE EMC, CE LVD, CE ERP, CB
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort x 2, Wyjście audio
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +20°
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 95% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 25.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Nie
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Zasilacz, Kabel DP, Instrukcja, Informacje dotyczące regulacji
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 614,3 x 366,8 x 57,2
Waga z podstawą (kg): 4.97
Informacje dodatkowe: HDMI 2.0, DP 1.4, Zasilanie: 12 VDC 4A, Twardośc ekranu: 3H, Zamglenie 25%, Pobór mocy: 25 W (podstawa) /25,8 W (typowo) / 32,6 W (maks.), Czas reakcji: 1ms (MPRT) / 0,5ms (OD), Żywotność: 30000 h, Temperatura pracy: 0°C ~ +40°C, Temperatura przechowywania: -20°C ~ +60°C, Wilgotność: 10%-80% (RH)
Gwarancja producenta [mies.]: 24
Wyposażenie dodatkowe:
Informacje dotyczące regulacji, Instrukcja, Kabel DP, Zasilacz
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +20°
Montaż VESA:
100 x 100
Wbudowane głośniki:
Jasność matrycy:
300 cd/m2
Rozdzielczość maksymalna:
2560 x 1440 (QHD)
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort x 2, HDMI x 2, Wyjście audio
Pobór energii (podczas pracy):
25.00 W
Waga z podstawą (kg):
4.97
Normy spełniane przez monitor:
CB, CE EMC, CE ERP, CE LVD
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
614,3 x 366,8 x 57,2
Nasycenie kolorów:
95% (DCI-P3)