• Monitor Dahua 27" LM27-E231 HDMI DP
Symbol: LM27-E231
747.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 6923172597465
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel DisplayPort, kabel zasilający, podstawka
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +15°
Montaż VESA:
75 x 75
Wbudowane głośniki:
Nie
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
320 cd/m2
Typ matrycy:
IPS (In-Plane Switching)
Rozdzielczość maksymalna:
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Technologia podświetlania:
ELED
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
DisplayPort, HDMI, Wyjście audio
Pobór energii (podczas pracy):
30.00 W
Waga bez podstawy (kg):
5.00
Normy spełniane przez monitor:
CE
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Ilość wyświetlanych kolorów:
16,7 M (8-bitowy)
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
618 x 365,5 x 63,7
Nasycenie kolorów:
100% (sRGB), 85% (NTSC), 90% (DCI-P3)