• Monitor Dahua 27" LM27-B200 HDMI VGA
Symbol: LM27-B200
509.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 6923172512000
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Przekątna ekranu: 27.00 cali
Technologia podświetlania: LED
Format obrazu: 16:9
Touch: Nie
Czas reakcji matrycy: 5.000 ms
Jasność matrycy: 250 cd/m2
Kontrast statyczny: 3000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD)
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 60
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: CE, FCC
Złącza zewn.: HDMI, D-Sub / VGA, Audio Line Out
Wbudowane głośniki: Nie
Montaż VESA: 75 x 75
Pobór energii (podczas pracy): 36.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 615 x 361 x 56
Waga z podstawą (kg): 4.50
Informacje dodatkowe: Zasilanie: AC100~240V, 50/60 Hz, Temperatura pracy: 0°C-40°C, Wilgotność: 10%-85%
Gwarancja producenta [mies.]: 36
Przekątna ekranu:
27.00 cali
Format obrazu:
16:9
Wyposażenie dodatkowe:
Kabel HDMI, kabel zasilający, podstawka
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Montaż VESA:
75 x 75
Wbudowane głośniki:
Nie
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Jasność matrycy:
250 cd/m2
Rozdzielczość maksymalna:
1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast statyczny:
Touch:
Nie
Technologia podświetlania:
LED
Czas reakcji matrycy:
5.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Złącza zewn.:
Audio Line Out, D-Sub / VGA, HDMI
Pobór energii (podczas pracy):
36.00 W
Waga z podstawą (kg):
4.50
Normy spełniane przez monitor:
CE, FCC
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W