• MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G5 LED 34" LC34G55TWWPXEN
Symbol: LC34G55TWWPXEN
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 8.04 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Konsument
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Roczne zużycie energii 47 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy 32,4 W
Pobór mocy (max) 55 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 50 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 32 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) G
Wysokość urządzenia (z podstawą) 475,3 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 806,6 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 272,6 mm
Waga (z podstawą) 5,6 kg
Szerokość (bez podstawy) 806,6 mm
Głębokość (bez podstawy) 152,7 mm
Wysokość (bez podstawy) 380,9 mm
Waga (bez podstawy) 5,2 kg
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Przewodowa sieć LAN Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Tak
Zainstalowany system operacyjny Windows 10 PL
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Funkcje gier Optymalizator rozmiaru ekranu, Super Arena Gaming UX
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryby inteligentne RTS
Tryby inteligentne RPG
Tryby inteligentne FPS
Wysokość opakowania 216 mm
Głębokość opakowania 441 mm
Szerokość opakowania 901 mm
Waga wraz z opakowaniem 7,9 kg
Instalacyjna płyta CD Tak
Przewody Prąd przemienny
Przewody DisplayPort
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Kształt ekranu Zakrzywiony
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Przekątna ekranu 34"
Natywna proporcja obrazu 21:9
Rozdzielczość 3440 x 1440 px
Typ HD UltraWide Quad HD
Optymalizator częstotliwości odświeżania Tak
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Długość przekątnej ekranu (cm) 86 cm
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza LED
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Typ matrycy VA
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Ekran dotykowy Nie
Rozmiar obrazu (w poziomie) 79,7 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 2500:1
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,4 cm
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1000R
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega DCR
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Zakres kąta nachylenia -2 - 18°
Kensington Lock Tak
Interfejs do montażu panelu 75 x 75 mm
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA Tak
Obrotowe Nie
Oś obrotu Nie
Regulacja pochylenia Tak
Funkcja Picture-in-Picture Nie
Zarządzanie okablowaniem Tak
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 1
Wejście audio Nie
Wyjścia słuchawkowe 1
Wersja HDMI 2.0
Port DVI Nie
Wbudowany USB hub Nie
Wyjście na słuchawki Tak
Service port Tak
HDMI Tak
Wyłącznik czasowy Plus Tak
Zastrzeżenie Tak
Niski input lag Tak
Specyficzne technologie Black Equalizer
Obraz po obrazie (PbP) Tak
Tryby kolorów wideo Kino
Tryby kolorów wideo Sport
Tryby kolorów wideo Dynamic contrast
Tryby kolorów wideo zwyczaj
Tryb Samsung Eye Saver Tak
Certyfikaty Windows 10
Szerokość 895mm
Długość 433mm
Wysokość 206mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
34"