• MONITOR SAMSUNG LED G5 27" LS27CG554EUXEN 165 Hz
Symbol: LS27CG554EUXEN
665.00
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.86 kg
Specyfikacja
Przednia osłona Czarny
Pozycjonowanie na rynku Konsument
Kolor nóżek Czarny
Kolor produktu Czarny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Roczne zużycie energii 38 kWh
Pobór mocy 26 W
Pobór mocy (max) 40 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 41 kWh
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1778000
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wyjściowe adaptera AC 19 V
Napięcie wejściowe AC 230 V
Szerokość (bez podstawy) 614,6 mm
Głębokość (bez podstawy) 120 mm
Waga (bez podstawy) 3,7 kg
Wysokość (bez podstawy) 382,8 mm
Waga (z podstawą) 4,1 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 477,4 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 272,6 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 616,6 mm
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Typ AMD FreeSync FreeSync
Tryby inteligentne Grafika
Tryby inteligentne Film
Tryby inteligentne zwyczaj
Tryby inteligentne Eko
Tryby inteligentne Gra
Tryby inteligentne Standardowy
Tryby inteligentne Sport
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Funkcje gier Super Arena Gaming UX
AMD FreeSync Tak
Szerokość opakowania 679 mm
Wysokość opakowania 188 mm
Głębokość opakowania 438 mm
Waga wraz z opakowaniem 5,7 kg
Przewody Prąd przemienny
Przewody DisplayPort
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Jasność wyświetlacza (szczytowa) 200 cd/m²
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1000R
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Technologia wyświetlacza LED
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Typ matrycy VA
Współczynnik kontrastu (typowy) 2500:1
Maksymalna częstotliwość odświeżania 165 Hz
Ekran dotykowy Nie
Długość przekątnej ekranu (cm) 68 cm
Optymalizator częstotliwości odświeżania Tak
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Kąt widzenia w poziomie 178°
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Natywna proporcja obrazu 16:9
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Kształt ekranu Zakrzywiony
Typ HD Wide Quad HD
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 75 x 75 mm
Zarządzanie okablowaniem Tak
Regulacja pochylenia Tak
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia -2 - 18°
Ilość portów HDMI 1
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Wbudowany USB hub Nie
Wersja HDCP 2.2
Wersja HDMI 2.0
Typ portu serwisowego USB Typu-A
Wersja DisplayPort 1.2
Gniazdko wyjścia DC Tak
HDCP Tak
Ilość DisplayPort 1
Specyficzne technologie Black Equalizer
Niski input lag Tak
Tryby kolorów wideo Oryginalny
Tryby kolorów wideo Graficzny
Tryby kolorów wideo Standardowy
Tryby kolorów wideo zwyczaj
Tryby kolorów wideo Dynamiczny
Tryby kolorów wideo Entertain
Tryby kolorów wideo Gra
Tryby kolorów wideo Sport
Tryby kolorów wideo Eko
Tryb Samsung Eye Saver Tak
Automatyczny przełącznik źródła Tak
Wyłącznik czasowy Plus Tak
Wirtualny punkt AIM Tak
Certyfikaty Windows 11
Szerokość 676mm
Długość 435mm
Wysokość 187mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"