• MONITOR SAMSUNG LED 32" LS32FG510EUXEN 180Hz
Symbol: LS32FG510EUXEN
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 9.9 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 31 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 50 kWh
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy 31 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Waga (bez podstawy) 4,5 kg
Szerokość urządzenia (z podstawą) 719,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 248,8 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 597,4 mm
Głębokość (bez podstawy) 93,7 mm
Waga (z podstawą) 6,2 kg
Szerokość (bez podstawy) 719,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 434,8 mm
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Bluetooth Nie
Przewodowa sieć LAN Nie
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
Widok przez stuknięcie Nie
Specyficzne technologie Black Equalizer
Obsługa bezprzewodowego systemu Dex Nie
TV Plus Nie
AMD FreeSync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Tryb gry Tak
ConnectShare (USB) Nie
Współpracuje z Samsung Bixby Nie
Głębokość opakowania 192 mm
Szerokość opakowania 800 mm
Wysokość opakowania 540 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,9 kg
Długość kabla zasilającego 1,5 m
W zestawie pilot zdalnego sterowania Nie
Przewody Prąd przemienny
Przewody DisplayPort
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Rozmiar obrazu (w poziomie) 69,7 cm
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Maksymalna częstotliwość odświeżania 180 Hz
Przekątna ekranu 32"
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Płaski
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Quad HD
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Rozmiar obrazu (w pionie) 69,7 cm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza LED
Typ matrycy VA
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Obrotowe Tak
Oś obrotu Tak
Obracany -15 - 15°
Funkcja Picture-in-Picture Nie
Możliwość montażu na ścianie Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości 12 cm
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA Tak
Kąt obrotu wokół osi -2 - 92°
Regulacja pochylenia Tak
Wersja HDCP 1.4
Wbudowany pzełącznik KVM Nie
HDCP Tak
Ilość gniazd USB 2.0 1
Wersja HDMI 2.0
HDMI Tak
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
Port DVI Nie
Ilość portów HDMI 2
Wyjście na słuchawki Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2244057
Szerokość 895mm
Długość 520mm
Wysokość 152mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
32"