• MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27D600UAUXEN 100Hz
Symbol: LS27D600UAUXEN
985.00
Dostępność Średnia dostępność
Waga 7.9 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Profesjonalny
Kolor nóżek Czarny
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1946432
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy (max) 160 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 20 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 32 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 20 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 612,9 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 556,6 mm
Głębokość (bez podstawy) 41,6 mm
Waga (z podstawą) 6,1 kg
Wysokość (bez podstawy) 367,7 mm
Szerokość (bez podstawy) 612,9 mm
Waga (bez podstawy) 3,6 kg
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Przewodowa sieć LAN Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Technologia szybkiego ładowania Power Delivery
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Szybkie ładowanie Tak
Waga wraz z opakowaniem 7,9 kg
Szerokość opakowania 687 mm
Głębokość opakowania 510 mm
Wysokość opakowania 160 mm
Stojak typu HAS stojak
Przewody Prąd przemienny
Przewody USB Type-C
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Optymalizator częstotliwości odświeżania Nie
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Quad HD
Typ matrycy IPS
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,7 cm
Jasność wyświetlacza (min) 280 cd/m²
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 68 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Technologia wyświetlacza LCD
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -2 - 25°
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Regulacja wysokości 12 cm
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Standard VESA Tak
Oś obrotu Tak
Obrotowe Tak
Obracany -30 - 30°
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Możliwość montażu na ścianie Tak
Kąt obrotu wokół osi -92 - 92°
Ilość wyjść DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
Typ portu ładowania USB Type-C
HDCP Tak
Ilość DisplayPort 2
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 2.0
Wbudowany USB hub Tak
Wersja wyjścia DisplayPort 1.0
Ilość portów upstream 1
HDMI Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Ilość portów USB typu C downstream 1
Wyjście na słuchawki Tak
Maksymalne zasilanie USB 90 W
Wbudowany pzełącznik KVM Tak
Rodzaj portuUSB upstream USB Typu B
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wersja HDCP 2.2
Zasilanie USB Tak
Auto source switch+ Tak
Wyłącznik czasowy Plus Tak
Rozmiar obrazu Tak
Certyfikaty zgodności TÜV mark
Daisy chain Tak
Tryby kolorów wideo Gra
Tryby kolorów wideo Entertain
Tryby kolorów wideo zwyczaj
Tryby kolorów wideo Oryginalny
Tryby kolorów wideo Eko
Tryby kolorów wideo Graficzny
Tryby kolorów wideo Standardowy
Tryby kolorów wideo Sport
Specyficzne technologie Eye Saver
Obraz po obrazie (PbP) Tak
Adaptacyjny obraz Tak
Tryb Samsung Eye Saver Tak
Certyfikaty Windows 11
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TCO
Szerokość 685mm
Długość 510mm
Wysokość 161mm
Przekątna ekranu:
27"