• MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27D400GAUXEN 100Hz
Symbol: LS27D400GAUXEN
532.00
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.62 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 14 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) C
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 14 W
Pobór mocy (max) 50 W
Szerokość (bez podstawy) 612,7 mm
Głębokość (bez podstawy) 39,8 mm
Waga (z podstawą) 4 kg
Waga (bez podstawy) 2,7 kg
Wysokość (bez podstawy) 360,9 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 219 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 612,7 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 538,3 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
NVIDIA G-SYNC Nie
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 5,6 kg
Szerokość opakowania 655 mm
Wysokość opakowania 109 mm
Głębokość opakowania 488 mm
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Technologia wyświetlacza LED
Typ matrycy IPS
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Contrast
Paleta barw 72%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Ekran dotykowy Nie
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Typ HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kąt widzenia w poziomie 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Przekątna ekranu 27"
Kształt ekranu Płaski
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Wbudowane głośniki Nie
Regulacja pochylenia Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA Tak
Zakres kąta nachylenia -45 - 45°
Wyjście na słuchawki Tak
Rodzaj portuUSB upstream USB Typu B
Wersja USB hub 2.0
HDMI Tak
Wbudowany USB hub Tak
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 2
Wersja DisplayPort 1.2
Ilość DisplayPort 1
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2109447
Szerokość 115mm
Długość 485mm
Wysokość 655mm
Przekątna ekranu:
27"