• MONITOR SAMSUNG LED 27" LS27D300GAUXEN 100Hz
Symbol: LS27D300GAUXEN
391.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.38 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy (max) 25 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Pobór mocy 16 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 16 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Wysokość urządzenia (z podstawą) 470 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 612,7 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 200,4 mm
Waga (z podstawą) 4,3 kg
Głębokość (bez podstawy) 36,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 360,9 mm
Szerokość (bez podstawy) 612,7 mm
Waga (bez podstawy) 2,4 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Waga wraz z opakowaniem 4,3 kg
Głębokość opakowania 403 mm
Wysokość opakowania 100 mm
Szerokość opakowania 710 mm
Przewody Zasilanie
Przewody HDMI
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Technologia wyświetlacza LCD
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Podświetlenie LED Nie
Kąt widzenia w poziomie 178°
Ekran dotykowy Nie
Typ HD Full HD
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Typ matrycy IPS
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Długość przekątnej ekranu (cm) 68 cm
Standard gamy kolorów NTSC
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA Tak
Zakres kąta nachylenia -2 - 21°
OSD Nie
Regulacja pochylenia Tak
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Nie
HDMI Tak
System formatu sygnału cyfrowego Nieobsługiwany
Okres gwarancji 2 lat(a)
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2109450
Szerokość 100mm
Długość 397mm
Wysokość 710mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"