• MONITOR SAMSUNG LED 24" LS24F330EAUXEN 100Hz
Symbol: LS24F330EAUXEN
Gwarancja 24 miesięcy
326.00
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.45 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 0 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Typ zasilacza Zewnętrzny
Pobór mocy (max) 25 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Pobór mocy 14 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 14 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Roczne zużycie energii 20 kWh
Wysokość urządzenia (z podstawą) 422,8 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 539,5 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 217,4 mm
Wysokość (bez podstawy) 322,8 mm
Waga (bez podstawy) 2,4 kg
Głębokość (bez podstawy) 41,2 mm
Waga (z podstawą) 2,8 kg
Szerokość (bez podstawy) 539,5 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryb gry Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 4,3 kg
Wysokość opakowania 147 mm
Szerokość opakowania 607 mm
Głębokość opakowania 380 mm
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Przekątna ekranu 24"
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Standard gamy kolorów NTSC
Technologia wyświetlacza LCD
Ekran dotykowy Nie
Rozmiar plamki 527,04 x 296,46 mm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Długość przekątnej ekranu (cm) 60 cm
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -2 - 20°
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia Tak
HDCP Tak
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Tryb Samsung Eye Saver Tak
Wyłącznik czasowy Plus Tak
Eco Saving Plus Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2388728
Szerokość 610mm
Długość 380mm
Wysokość 145mm