• MONITOR SAMSUNG LED 24" LS24D304GAUXEN 100Hz
Symbol: LS24D304GAUXEN
339.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 3.65 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Biznes
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 15 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 15 kWh
Głębokość (bez podstawy) 36,2 mm
Wysokość (bez podstawy) 320,4 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 540,7 mm
Szerokość (bez podstawy) 540,7 mm
Waga (z podstawą) 2,4 kg
Waga (bez podstawy) 2,4 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 428,5 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 175,1 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Przewodowa sieć LAN Nie
Wi-Fi Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Przewody Zasilanie
Przewody HDMI
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Przekątna ekranu 24"
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Podświetlenie LED Tak
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Ekran dotykowy Nie
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Typ matrycy IPS
Kąt widzenia w poziomie 178°
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 61 cm
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -2 - 21°
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Nie
Regulacja pochylenia Tak
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wyjście na słuchawki Nie
Wersja HDMI 1.4
HDMI Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2109458
Szerokość 635mm
Długość 100mm
Wysokość 360mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
24"