• MONITOR SAMSUNG 27" LS27F320GAUXEN 120Hz
Symbol: LS27F320GAUXEN
456.00
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.3 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Odnowiony Nie
Odłączana podstawa Tak
Tryb wyłączenia 0,3 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 13 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Pobór mocy (max) 25 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Pobór mocy 16,4 W
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Głębokość urządzenia (z podstawą) 200,4 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 470 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 612,7 mm
Wysokość (bez podstawy) 360,9 mm
Waga (bez podstawy) 2,5 kg
Szerokość (bez podstawy) 612,7 mm
Waga (z podstawą) 3 kg
Głębokość (bez podstawy) 36,2 mm
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 10 - 40 °C
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 403 mm
Wysokość opakowania 100 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,3 kg
Szerokość opakowania 710 mm
Przewody HDMI
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Podstawa dołączona Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przekątna ekranu 27"
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Optymalizator częstotliwości odświeżania Tak
Standard gamy kolorów NTSC
Typ HD Full HD
Długość przekątnej ekranu (cm) 68 cm
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 5 ms
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Technologia wyświetlacza LCD
Typ matrycy IPS
Ekran dotykowy Nie
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Pokrycie NTSC (typowe) 72%
Jasność wyświetlacza (min) 200 cd/m²
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia Nie
Obrotowe Nie
Oś obrotu Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA Tak
Ilość portów HDMI 2
HDCP Tak
Wersja HDMI 1.4
Wbudowany USB hub Nie
Wyjście na słuchawki Nie
HDMI Tak
Wersja HDCP 1.4
Wyłącznik czasowy Plus Tak
Automatyczny przełącznik źródła Tak
Eco Saving Plus Tak
Tryb Samsung Eye Saver Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2231951
Szerokość 707mm
Długość 100mm
Wysokość 397mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"