• MONITOR PHILIPS LED QHD 27" E-LINE 27E1N1600AE/00 100Hz
Symbol: 27E1N1600AE/00
793.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 9.5 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Dom
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy 25,5 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Wysokość (bez podstawy) 483 mm
Szerokość (bez podstawy) 617 mm
Waga (bez podstawy) 3,97 kg
Głębokość (bez podstawy) 46 mm
Waga (z podstawą) 5,75 kg
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 483 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 617 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
AMD FreeSync Nie
Szerokość opakowania 780 mm
Głębokość opakowania 161 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,87 kg
Wysokość opakowania 420 mm
Czas odpowiedzi (szybkość) 1 ms
Twardość powierzchni 3H
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Wskaźnik zamglenia 25%
Gęstość pikseli 123,4 ppi
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Ekran matowy Tak
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Zasięg skanowania (długość) 48 - 100 Hz
Typ HD Quad HD
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar plamki 0,2331 x 0,2331 mm
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 115 kHz
Kąt widzenia w poziomie 178°
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Natywna proporcja obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Technologia wyświetlacza LCD
Typ podświetlacza W-LED
Ekran dotykowy Nie
Typ matrycy IPS
DDC/CI Tak
Wbudowana kamera/aparat Nie
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Wbudowane głośniki Tak
Ilość głośników 2
Regulowana wysokość (max) 10 cm
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Kensington Lock Tak
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Maksymalne zasilanie USB 65 W
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Wersja HDCP 1.4
Wyjście na słuchawki Nie
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Zasilanie USB Tak
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
HDMI Tak
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Tak
HDCP Tak
Wersja HDMI 1.4
Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) 1
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1883287
Nie zawiera Rtęci
Szerokość 160mm
Długość 415mm
Wysokość 775mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"