• MONITOR PHILIPS LED 27" 27M2N3201A/00 180Hz
Symbol: 27M2N3201A/00
Brak towaru
607.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Brak towaru
Waga 8.42 kg
EAN 8721038001693
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Kolor produktu Biały
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy 27,4 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 35 kWh
Wysokość urządzenia (z podstawą) 519 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 261 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 614 mm
Wysokość (bez podstawy) 368 mm
Waga (z podstawą) 5,82 kg
Głębokość (bez podstawy) 60 mm
Szerokość (bez podstawy) 614 mm
Waga (bez podstawy) 4 kg
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
AMD FreeSync Nie
NVIDIA G-SYNC Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Szerokość opakowania 730 mm
Głębokość opakowania 188 mm
Wysokość opakowania 478 mm
Waga wraz z opakowaniem 9,15 kg
Przewody HDMI
Przewody DisplayPort
Przewody Prąd przemienny
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Technologia wyświetlacza LCD
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Typ matrycy IPS
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Ekran sRGB Tak
DDC/CI Tak
Ekran dotykowy Nie
Typ podświetlacza W-LED
Zasięg skanowania (długość) 48 - 180 Hz
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 200 kHz
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Typ HD Full HD
Kształt ekranu Płaski
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Rozmiar plamki 0,31125 x 0,31125 mm
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Czas odpowiedzi (szybkość) 0,5 ms
Gama kolorów DCI-P3 95%
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Pokrycie NTSC (typowe) 110%
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Ekran matowy Tak
Twardość powierzchni 3H
Wskaźnik zamglenia 25%
Pokrycie Adobe RGB 90%
Gęstość pikseli 81,59 ppi
Pokrycie sRGB (typowe) 128%
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 180 Hz
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowana kamera/aparat Nie
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Ilość głośników 2
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Regulacja wysokości Tak
Regulacja pochylenia Tak
OSD Tak
Kąt obrotu wokół osi -90 - 90°
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Obracany -30 - 30°
Obrotowe Tak
Oś obrotu Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Diody LED Stand-by
Diody LED Operacje
Regulowana wysokość (max) 13 cm
Liczba języków OSD 21
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Wersja HDMI 2.0
Wbudowany USB hub Nie
Wyjścia słuchawkowe 1
Ilość portów HDMI 2
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
HDCP Tak
Wersja HDCP 1.4/2.2
Wyjście na słuchawki Tak
HDMI Tak
Niski input lag Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Certyfikaty zgodności RoHS
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Redukcja rozmycia ruchu Tak
Kontrola cieni Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Synchronizacja adaptacyjna Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
Specyficzne technologie Crosshair
Tryb łatwego czytania Tak
Pokrętło Tak
System operacyjny Mac OS X Windows 11/10
Tworzywa wtórne z recyklingu 35%
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2048269
Szerokość 145mm
Długość 460mm
Wysokość 735mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"