• MONITOR PHILIPS LED 27" 27E2N1100L/00 100Hz
Symbol: 27E2N1100L/00
363.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.3 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy 17,6 W
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 16 kWh
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Głębokość (bez podstawy) 32 mm
Wysokość (bez podstawy) 363 mm
Waga (z podstawą) 3,05 kg
Waga (bez podstawy) 2,69 kg
Szerokość (bez podstawy) 614 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 200 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 457 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 614 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
AMD FreeSync Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Szerokość opakowania 690 mm
Głębokość opakowania 126 mm
Wysokość opakowania 420 mm
Waga wraz z opakowaniem 5,2 kg
Przewody Zasilanie
Przewody HDMI
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 115 kHz
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 100 Hz
Ekran dotykowy Nie
Zasięg skanowania (długość) 48 - 100 Hz
Rozmiar plamki 0,3114 x 0,3114 mm
Twardość powierzchni 3H
Gęstość pikseli 81,59 ppi
Typ podświetlacza W-LED
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Współczynnik kontrastu (typowy) 4000:1
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Ekran sRGB Tak
Typ matrycy VA
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Technologia wyświetlacza LCD
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Wskaźnik zamglenia 25%
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Ekran matowy Tak
DDC/CI Tak
Kąt widzenia w poziomie 178°
Przekątna ekranu 27"
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Kształt ekranu Płaski
Podświetlenie LED Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Standard VESA Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Nie
OSD Tak
Liczba języków OSD 21
Regulacja pochylenia Tak
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Kensington Lock Tak
Wersja HDMI 1.4
Wersja HDCP 1.4
Ilość portów HDMI 1
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wbudowany USB hub Nie
HDMI Tak
HDCP Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Synchronizacja adaptacyjna Tak
Tryb łatwego czytania Tak
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Certyfikaty CE Mark, CB, ETL, CEC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
Certyfikaty zgodności RoHS
Nie zawiera Rtęci
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2030696
Szerokość 695mm
Długość 129mm
Wysokość 426mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"