• MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1800AE/00
Symbol: 27E1N1800AE/00
780.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 8.5 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 26 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 37 kWh
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy 27,24 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 492 mm
Głębokość (bez podstawy) 54 mm
Szerokość (bez podstawy) 613 mm
Waga (z podstawą) 5,69 kg
Wysokość (bez podstawy) 365 mm
Waga (bez podstawy) 3,92 kg
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
AMD FreeSync Nie
Waga wraz z opakowaniem 8,4 kg
Wysokość opakowania 447 mm
Głębokość opakowania 160 mm
Szerokość opakowania 780 mm
Przewody HDMI
Przewody Prąd przemienny
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Zasięg skanowania (długość) 40 - 60 Hz
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Typ HD 4K Ultra HD
Rozmiar plamki 0,1554 x 0,1554 mm
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Typ podświetlacza W-LED
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza LED
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 140 kHz
Typ matrycy IPS
DDC/CI Tak
Ekran dotykowy Nie
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kształt ekranu Płaski
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Gęstość pikseli 163,18 ppi
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Regulowana wysokość (max) 10 cm
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Kensington Lock Tak
OSD Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja wysokości Tak
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Grecki
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Standard VESA Tak
Regulacja pochylenia Tak
Liczba języków OSD 21
HDCP Tak
Ilość portów HDMI 2
Ilość DisplayPort 1
Wyjścia słuchawkowe 1
Wersja HDMI 2.0
Wersja DisplayPort 1.4
Wbudowany USB hub Nie
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Wersja HDCP 1.4/2.2
Synchronizacja adaptacyjna Tak
Certyfikaty zgodności UKCA
Certyfikaty zgodności ICES
Certyfikaty zgodności EMF
Certyfikaty zgodności CB
Certyfikaty zgodności EAC
Certyfikaty zgodności Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty zgodności TÜV mark
Nie zawiera PVC/BFR
Nie zawiera Rtęci
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1946911
Szerokość 810mm
Długość 589mm
Wysokość 449mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"