• MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1800A/00
Symbol: 27E1N1800A/00
727.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 6.85 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy 27,24 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą) 465 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 211 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 613 mm
Głębokość (bez podstawy) 54 mm
Waga (bez podstawy) 3,92 kg
Szerokość (bez podstawy) 613 mm
Waga (z podstawą) 4,35 kg
Wysokość (bez podstawy) 365 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Szerokość opakowania 690 mm
Wysokość opakowania 455 mm
Głębokość opakowania 141 mm
Waga wraz z opakowaniem 6,92 kg
Przewody HDMI
Przewody Prąd przemienny
Kąt widzenia w poziomie 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Jasność wyświetlacza (typowa) 350 cd/m²
Rozdzielczość 3840 x 2160 px
Typ HD 4K Ultra HD
Zasięg skanowania (długość) 40 - 60 Hz
Ekran dotykowy Nie
Rozmiar plamki 0,1554 x 0,1554 mm
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 140 kHz
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kształt ekranu Płaski
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Typ matrycy IPS
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Gęstość pikseli 163,18 ppi
Typ podświetlacza W-LED
Technologia wyświetlacza LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Kensington Lock Tak
Regulacja pochylenia Tak
Ilość DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 2
Wersja HDMI 2.0
Wersja DisplayPort 1.4
Wbudowany USB hub Nie
HDMI Tak
Wyjście na słuchawki Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1946916
Szerokość 140mm
Długość 450mm
Wysokość 690mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"