• MONITOR PHILIPS LED 27" 27E1N1100A/00
Symbol: 27E1N1100A/00
366.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 6.16 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Dom
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy 18,8 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Wysokość urządzenia (z podstawą) 457 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 617 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 211 mm
Waga (z podstawą) 4 kg
Głębokość (bez podstawy) 46 mm
Waga (bez podstawy) 3,58 kg
Szerokość (bez podstawy) 617 mm
Wysokość (bez podstawy) 357 mm
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
NVIDIA G-SYNC Nie
Typ AMD FreeSync FreeSync
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
AMD FreeSync Tak
Głębokość opakowania 141 mm
Szerokość opakowania 690 mm
Wysokość opakowania 455 mm
Waga wraz z opakowaniem 6,62 kg
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podstawa dołączona Tak
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Przekątna ekranu 27"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Standard gamy kolorów sRGB
Zasięg skanowania (długość) 48 - 60 Hz
Rozmiar plamki 0,3114 x 0,3114 mm
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Podświetlenie LED Tak
Typ HD Full HD
Gęstość pikseli 81,59 ppi
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Czas odpowiedzi (szybkość) 1 ms
Twardość powierzchni 3H
Wskaźnik zamglenia 25%
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Ekran matowy Tak
Typ podświetlacza W-LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 1300:1
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Ekran sRGB Tak
Ekran dotykowy Nie
Technologia wyświetlacza LCD
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 100 Hz
DDC/CI Tak
Typ matrycy IPS
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,8 cm
Wbudowana kamera/aparat Nie
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Diody LED Stand-by
Diody LED Operacje
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Węgierski
Liczba języków OSD 21
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
OSD Tak
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
HDCP Tak
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 1
Wejście audio Tak
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wyjście audio Tak
Wbudowany USB hub Nie
Certyfikaty zgodności CB
Certyfikaty zgodności ICES
Certyfikaty zgodności VCCI
Certyfikaty zgodności cTUVus
Certyfikaty zgodności EAC
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty zgodności BSMI
Certyfikaty zgodności Federalna Komisja Łączności (FCC)
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
Tryb łatwego czytania Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
System operacyjny Mac OS X Windows 11 / 10
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1868780
Nie zawiera Rtęci
Nie zawiera PVC/BFR
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 450mm
Długość 135mm
Wysokość 690mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"