• MONITOR PHILIPS LED 24" 24E1N1200A/00 120Hz
Symbol: 24E1N1200A/00
344.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.68 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Dom
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 17 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy 16,3 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Głębokość urządzenia (z podstawą) 180 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 417 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 542 mm
Głębokość (bez podstawy) 45 mm
Waga (z podstawą) 2,94 kg
Wysokość (bez podstawy) 316 mm
Szerokość (bez podstawy) 542 mm
Waga (bez podstawy) 2,59 kg
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
NVIDIA G-SYNC Nie
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
AMD FreeSync Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Szerokość opakowania 610 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,68 kg
Głębokość opakowania 124 mm
Wysokość opakowania 370 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Standard gamy kolorów DCI-P3
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Rozmiar plamki 0,2745 x 0,2745 mm
Typ HD Full HD
Przekątna ekranu 23,8"
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Podświetlenie LED Tak
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ matrycy IPS
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500:1
Technologia wyświetlacza LCD
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Zasięg skanowania (długość) 48 - 75 Hz
Ekran dotykowy Nie
Typ podświetlacza W-LED
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 100 Hz
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Pokrycie NTSC (typowe) 93,35%
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Ekran matowy Tak
Wskaźnik zamglenia 25%
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Ekran sRGB Tak
Paleta barw 79,98%
Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz
Pokrycie Adobe RGB 91,75%
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Gęstość pikseli 92,56 ppi
Twardość powierzchni 3H
Pokrycie sRGB (typowe) 105,92%
DDC/CI Tak
Wbudowana kamera/aparat Nie
Moc wyjściowa (RMS) 2 W
Wbudowane głośniki Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Kensington Lock Tak
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
OSD Tak
Regulacja pochylenia Tak
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Liczba języków OSD 21
Ilość DisplayPort 1
HDCP Tak
Wersja DisplayPort 1.2
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wersja HDMI 1.4
Ilość portów HDMI 1
Wbudowany USB hub Nie
Wejście audio Tak
Wyjście audio Tak
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
Synchronizacja adaptacyjna Tak
Certyfikaty zgodności RoHS
Tryb łatwego czytania Tak
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Nie zawiera Rtęci
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2047832
Szerokość 130mm
Długość 370mm
Wysokość 615mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,8"