• MONITOR PHILIPS LED 23.8" 24E2N1100LB/00 100Hz
Symbol: 24E2N1100LB/00
294.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.28 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Kolor produktu Czarny
Pobór mocy 17,7 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 18 kWh
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Waga (z podstawą) 2,44 kg
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Szerokość (bez podstawy) 541 mm
Głębokość (bez podstawy) 34 mm
Waga (bez podstawy) 2,16 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 378 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 541 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 126 mm
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
AMD FreeSync Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Głębokość opakowania 126 mm
Szerokość opakowania 610 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,63 kg
Wysokość opakowania 378 mm
Przewody HDMI
Przewody Prąd przemienny
Technologia wyświetlacza LCD
Współczynnik kontrastu (typowy) 4000:1
Ekran dotykowy Nie
Typ matrycy VA
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Typ podświetlacza W-LED
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Ekran sRGB Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 100 Hz
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
DDC/CI Tak
Czas reakcji (MPRT) 1 ms
Twardość powierzchni 3H
Gęstość pikseli 92,56 ppi
Wskaźnik zamglenia 25%
Sync-on-green (SOG) Tak
Ekran matowy Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przekątna ekranu 23,8"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Podświetlenie LED Tak
Natywna proporcja obrazu 16:9
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Zasięg skanowania (długość) 48 - 60 Hz
Rozmiar plamki 0,2745 x 0,2745 mm
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Typ HD Full HD
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Regulacja wysokości Nie
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
OSD Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Standard VESA Tak
Regulacja pochylenia Tak
Liczba języków OSD 21
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Kensington Lock Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Wbudowany USB hub Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
HDCP Tak
Synchronizacja adaptacyjna Tak
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Certyfikaty zgodności RoHS
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Tryb łatwego czytania Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Nie zawiera Rtęci
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2027199
Szerokość 125mm
Długość 370mm
Wysokość 605mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,8"