• MONITOR PHILIPS LED 23,8" 24E1N1100A/00
Symbol: 24E1N1100A/00
Gwarancja 36 miesięcy
313.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 4.74 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Dom
Kolor nóżek Czarny
Kolor produktu Czarny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) Niedostępny
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 14,5 W
Głębokość (bez podstawy) 45 mm
Szerokość (bez podstawy) 542 mm
Waga (bez podstawy) 2,57 kg
Waga (z podstawą) 2,92 kg
Wysokość (bez podstawy) 316 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 542 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 180 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 417 mm
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
AMD FreeSync Nie
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
NVIDIA G-SYNC Nie
Waga wraz z opakowaniem 4,68 kg
Szerokość opakowania 610 mm
Wysokość opakowania 370 mm
Głębokość opakowania 124 mm
Podstawa dołączona Tak
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podręcznik użytkownika Tak
Standard gamy kolorów sRGB
Typ podświetlacza W-LED
Współczynnik kontrastu (typowy) 1300:1
Typ matrycy IPS
DDC/CI Tak
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
Ekran dotykowy Nie
Technologia wyświetlacza LCD
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Ekran sRGB Tak
Czas odpowiedzi (szybkość) 1 ms
Twardość powierzchni 3H
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Wskaźnik zamglenia 25%
Gęstość pikseli 92,56 ppi
Ekran matowy Tak
Typ HD Full HD
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Natywna proporcja obrazu 16:9
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przekątna ekranu 23,8"
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Płaski
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 115 kHz
Rozmiar plamki 0,2745 x 0,2745 mm
Zasięg skanowania (długość) 48 - 60 Hz
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 100 Hz
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Wbudowane głośniki Tak
Ilość głośników 2
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Standard VESA Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Liczba języków OSD 21
OSD Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Regulacja pochylenia Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Kensington Lock Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Wyjście audio Tak
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wejście audio Tak
Wersja HDCP 1.4
HDMI Tak
HDCP Tak
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDMI 1.4
Wbudowany USB hub Nie
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Tryb łatwego czytania Tak
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Certyfikaty zgodności cTUVus
Certyfikaty zgodności EAC
Certyfikaty zgodności Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty zgodności ICES
Certyfikaty zgodności VCCI
Certyfikaty zgodności BSMI
System operacyjny Mac OS X Windows 11 / 10
Nie zawiera Rtęci
Nie zawiera PCW
Nie zawiera BFR
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1868751
Szerokość 373mm
Długość 126mm
Wysokość 616mm