• MONITOR PHILIPS LED 23,8" 241V8AW/00
Symbol: 241V8AW/00
357.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 4.725 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Biały
Pozycjonowanie na rynku Dom
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 21,64 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Głębokość urządzenia (z podstawą) 220 mm
Głębokość (bez podstawy) 51 mm
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Szerokość (bez podstawy) 540 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 540 mm
Waga (bez podstawy) 2,49 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 416 mm
Waga (z podstawą) 2,87 kg
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 3658 - 12192 m
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
NVIDIA G-SYNC Nie
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
AMD FreeSync Nie
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
System operacyjny Mac OS X Windows 11/10/8.1/8
Szerokość opakowania 608 mm
Wysokość opakowania 415 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,22 kg
Głębokość opakowania 121 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Standard gamy kolorów sRGB
Przekątna ekranu 23,8"
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ HD Full HD
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Zasięg skanowania (długość) 48 - 75 Hz
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Kąt widzenia w poziomie 178°
Sync-on-green (SOG) Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Długość przekątnej ekranu (cm) 60,5 cm
Ekran matowy Tak
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Ekran dotykowy Nie
Typ matrycy IPS
Typ podświetlacza W-LED
Rozmiar plamki 0,275 x 0,275 mm
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,6 cm
DDC/CI Tak
Gęstość pikseli 93 ppi
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Kształt ekranu Płaski
Technologia wyświetlacza LCD
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,7 cm
Twardość powierzchni 3H
Ekran sRGB Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
Wskaźnik zamglenia 25%
Moc wyjściowa (RMS) 4 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
OSD Tak
Diody LED Stand-by
Diody LED Operacje
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Kensington Lock Tak
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Regulacja pochylenia Tak
Standard VESA Tak
Regulacja wysokości Nie
Liczba języków OSD 20
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
HDCP Tak
Wbudowany USB hub Nie
Ilość portów HDMI 1
Wersja HDCP 1.4
Wersja HDMI 1.4
HDMI Tak
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wyjście audio Tak
Wejście audio dla PC Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 30000 h
Tryb łatwego czytania Tak
Certyfikaty CB; CE Mark; EAC; FCC; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 1742925
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) TUV
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CB
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju Tak
Szerokość 125mm
Długość 395mm
Wysokość 610mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,8"