• MONITOR PHILIPS LED 23,6" 241E1SCA/00
Symbol: 241E1SCA/00
473.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 4.902 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Dom
Tryb wyłączenia 0,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 27,9 W
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 22 kWh
Adapter zewnętrznego zasilania Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą) 202 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 536 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 413 mm
Waga (z podstawą) 3,54 kg
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Głębokość (bez podstawy) 66 mm
Waga (bez podstawy) 2,86 kg
Szerokość (bez podstawy) 536 mm
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 12192 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 8.1
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.12 Sierra
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.1 Puma
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.11 El Capitan
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.0 Cheetah
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.9 Mavericks
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.2 Jaguar
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.10 Yosemite
Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.13 High Sierra
AMD FreeSync Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Waga wraz z opakowaniem 5,37 kg
Szerokość opakowania 595 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 154 mm
Wysokość opakowania 475 mm
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Przewody Audio (3.5mm)
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Typ HD Full HD
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Rozmiar plamki 0,272 x 0,272 mm
Format obrazu 16:9
Przekątna ekranu 23,6"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Kształt ekranu Zakrzywiony
Zasięg skanowania (długość) 48 - 76 Hz
Powierzchnia wyświetlacza Matowy
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Standard gamy kolorów sRGB
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ podświetlacza W-LED
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,3 cm
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 85 kHz
Długość przekątnej ekranu (cm) 59,9 cm
Obsługiwane tryby wideo 1080p
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,1 cm
Ekran sRGB Tak
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 76 Hz
Technologia wyświetlacza LCD
Typ matrycy VA
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
DDC/CI Tak
Ekran dotykowy Nie
Paleta barw 87%
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1500R
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego SmartContrast
Twardość powierzchni 3H
Gęstość pikseli 93 ppi
Krzywizna ekranu 150 cm
Pokrycie NTSC (typowe) 83,87%
Wskaźnik zamglenia 25%
Pokrycie sRGB (typowe) 100,78%
Ekran matowy Tak
Ilość głośników 2
Wbudowane głośniki Tak
Moc wyjściowa (RMS) 6 W
Wbudowana kamera/aparat Nie
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Kensington Lock Tak
OSD Tak
Standard VESA Tak
Regulacja wysokości Nie
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Regulacja pochylenia Tak
HDCP Tak
Wyjście na słuchawki Tak
Port DVI Nie
Wyjścia słuchawkowe 1
Ilość portów HDMI 1
Wejście audio Tak
Wbudowany USB hub Nie
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Wejście audio dla PC Tak
HDMI Tak
Certyfikaty zgodności RoHS
Wbudowany tuner tv Nie
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Certyfikaty CE Mark; CU-EAC; TUV-BAUART
Wbudowany wyłącznik Tak
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Wolne od Metali ciężkich Pb (ołów)
Klasa efektywności energetycznej (stara) F
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85285210
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Nie zawiera Rtęci
Nie zawiera PVC/BFR
Szerokość 600mm
Długość 470mm
Wysokość 150mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
23,6"