• MONITOR PHILIPS EVNIA QD-OLED 27" 27M2N6501L/00 240Hz
Symbol: 27M2N6501L/00
Gwarancja 36 miesięcy
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 8.914 kg
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Kolor produktu Biały
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 61,3 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Wewnętrzny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 25 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) F
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Wysokość urządzenia (z podstawą) 531 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 261 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 609 mm
Wysokość (bez podstawy) 355 mm
Głębokość (bez podstawy) 61 mm
Waga (z podstawą) 5,98 kg
Waga (bez podstawy) 4,19 kg
Szerokość (bez podstawy) 609 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 12192 m
NVIDIA G-SYNC Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
AMD FreeSync Tak
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC
Typ oświetlenia otoczenia 3-stronne
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Wysokość opakowania 445 mm
Szerokość opakowania 730 mm
Głębokość opakowania 139 mm
Waga wraz z opakowaniem 8,89 kg
Podręcznik użytkownika Tak
Przewody DisplayPort
Przewody Zasilanie
Przewody HDMI
Przewody USB typu A na USB typu B
Podstawa dołączona Tak
Czas odpowiedzi (typowy) 0,03 ms
Natywna proporcja obrazu 16:9
Zasięg skanowania (długość) 48 - 240 Hz
Kształt ekranu Płaski
Kolory wyświetlacza 1.07 biliona kolorów
Przekątna ekranu 26,5"
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Ekran dotykowy Nie
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 390 kHz
Typ HD Quad HD
Rozmiar plamki 0,2292 x 0,2292 mm
Kąt widzenia w poziomie 178°
Długość przekątnej ekranu (cm) 67,3 cm
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500000:1
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Typ matrycy OLED
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,4 cm
Technologia wyświetlacza QD-OLED
DDC/CI Tak
Głębia kolorów 10 bit
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Gęstość pikseli 111 ppi
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59 cm
Ekran sRGB Tak
Maksymalna częstotliwość odświeżania 240 Hz
Pokrycie sRGB (typowe) 147,5%
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Gama kolorów DCI-P3 99%
Pokrycie NTSC (typowe) 120%
Twardość powierzchni 2H
Jasność wyświetlacza (szczytowa) 1000 cd/m²
Ekran matowy Tak
Rozmiar panelu 26.5"/67.3 cm
Pokrycie Adobe RGB 98%
Standard gamy kolorów sRGB
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Diody LED Stand-by
Diody LED Operacje
Standard VESA Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Regulacja wysokości Tak
Regulacja pochylenia Tak
OSD Tak
Kensington Lock Tak
Oś obrotu Tak
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Obracany -30 - 30°
Liczba języków OSD 21
Funkcja Picture-in-Picture Tak
Obrotowe Tak
Kąt obrotu wokół osi -90 - 90°
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Regulowana wysokość (max) 13 cm
Wersja DisplayPort 1.4
Ilość DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 2
HDCP Tak
Wersja HDMI 2.1
Wbudowany USB hub Tak
Ilość portów upstream 1
Rodzaj portuUSB upstream USB Typu B
Wersja USB hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
HDMI Tak
Liczba portów USB Typu-B (ilość) 1
Wersja HDCP 2.3
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 30000 h
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Kontrola cieni Tak
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Specyficzne technologie Crosshair
MultiView Yes
Tryb łatwego czytania Tak
Philips SmartUniformity 93 - 105%
Delta E 2
Niski input lag Tak
Obraz po obrazie (PbP) Tak
Certyfikaty zgodności RoHS
System operacyjny DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10
Tworzywa wtórne z recyklingu 85%
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2464448
Szerokość 440mm
Długość 730mm
Wysokość 140mm