• MONITOR PHILIPS 27" 27E2N1500L/00
Symbol: 27E2N1500L/00
526.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Mało
Waga 5.602 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Biuro
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy 20,32 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 13 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) C
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 30 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Głębokość urządzenia (z podstawą) 200 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 457 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 614 mm
Waga (z podstawą) 3,19 kg
Wysokość (bez podstawy) 363 mm
Waga (bez podstawy) 2,82 kg
Szerokość (bez podstawy) 614 mm
Głębokość (bez podstawy) 35 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 12192 m
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Głębokość opakowania 126 mm
Wysokość opakowania 420 mm
Szerokość opakowania 690 mm
Waga wraz z opakowaniem 5,44 kg
Przekątna ekranu 27"
Typ HD Quad HD
Ekran dotykowy Nie
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 75 Hz
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Podświetlenie LED Tak
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 114 kHz
Rozmiar plamki 0,2331 x 0,2331 mm
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Natywna proporcja obrazu 16:9
Typ podświetlacza W-LED
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Kształt ekranu Płaski
Standard gamy kolorów sRGB
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Twardość powierzchni 3H
Ekran matowy Tak
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Współczynnik kontrastu (typowy) 1000:1
Maksymalna częstotliwość odświeżania 100 Hz
Rozmiar obrazu (w poziomie) 59,7 cm
Gęstość pikseli 108,79 ppi
Technologia wyświetlacza LED
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,6 cm
Wskaźnik zamglenia 25%
Typ matrycy IPS
DDC/CI Tak
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego Mega Infinity DCR
Długość przekątnej ekranu (cm) 68,6 cm
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Standard VESA Tak
OSD Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Diody LED Operacje
Diody LED Stand-by
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Regulacja pochylenia Tak
Kensington Lock Tak
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Ukraińska
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Liczba języków OSD 21
HDCP Tak
Wersja DisplayPort 1.4
Wersja HDMI 1.4
Ilość DisplayPort 1
HDMI Tak
Wersja HDCP 1.4
Certyfikaty zgodności ICES
Certyfikaty zgodności CE
Certyfikaty zgodności EAC
Certyfikaty zgodności ETL
Certyfikaty zgodności CEL
Certyfikaty zgodności PSB
Certyfikaty zgodności Minimum Energy Performance Standards (MEPS)
Certyfikaty zgodności Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikaty zgodności RoHS
Certyfikaty zgodności TÜV mark
Certyfikaty zgodności CECP
Certyfikaty zgodności BSMI
Certyfikaty zgodności UKCA
Certyfikaty zgodności CB
Certyfikaty zgodności CCC
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2356249
Szerokość 131mm
Długość 692mm
Wysokość 479mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Przekątna ekranu:
27"