• MONITOR LG LED UltraGear QHD 31,5" 32G600A-B 180Hz
Symbol: 32G600A-B
891.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Poczta Polska 35
Dostępność Średnia dostępność
Waga 11.4 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 25 kWh
Typ zasilacza Zewnętrzny
Klasa efektywności energetycznej (HDR) E
Klasa efektywności energetycznej (SDR) D
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 21 kWh
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Głębokość (bez podstawy) 110,3 mm
Wysokość (bez podstawy) 421,2 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą) 259,6 mm
Szerokość (bez podstawy) 702,5 mm
Waga (bez podstawy) 4,4 kg
Waga (z podstawą) 6,7 kg
Wysokość urządzenia (z podstawą) 459,9 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 702,5 mm
Wi-Fi Nie
Przewodowa sieć LAN Nie
AMD FreeSync Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium
NVIDIA G-SYNC Nie
Waga wraz z opakowaniem 8,9 kg
Wysokość opakowania 500 mm
Głębokość opakowania 180 mm
Szerokość opakowania 780 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Zasilacz w zestawie Tak
Przewody DisplayPort
Przewody HDMI
Podstawa dołączona Tak
Pokrycie sRGB (typowe) 99%
Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Technologia High Dynamic Range (HDR) HDR Effect
Rozdzielczość 2560 x 1440 px
Podświetlenie LED Nie
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1000R
Typ matrycy VA
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Kształt ekranu Zakrzywiony
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Ekran matowy Tak
Jasność wyświetlacza (typowa) 300 cd/m²
Typ HD Quad HD
Kąt widzenia w poziomie 178°
Przekątna ekranu 32"
Maksymalna częstotliwość odświeżania 180 Hz
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Technologia wyświetlacza LCD
Standard gamy kolorów sRGB
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Ekran dotykowy Nie
Czas odpowiedzi (typowy) 1 ms
Rozmiar plamki 0,272 x 0,272 mm
Natywna proporcja obrazu 16:9
Długość przekątnej ekranu (cm) 80 cm
Wbudowany mikrofon Nie
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Kensington Lock Nie
Regulacja pochylenia Tak
Regulowana wysokość (max) 10 cm
Regulacja wysokości Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Standard VESA Tak
Obrotowe Tak
HDMI Tak
Ilość wyjść DisplayPort 1
Ilość portów HDMI 2
Wyjście na słuchawki Tak
Wersja wyjścia DisplayPort 1.4
Wersja HDCP 2.2
HDCP Tak
Wbudowany USB hub Nie
Wersja HDMI 2.0
Okres gwarancji 2 lat(a)
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code 2378019
Szerokość 500mm
Długość 180mm
Wysokość 880mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
32"